Programma Gemeente Altena

Luxemburg stad

De hoofdstad van het Groothertogdom is een bijzonder relaxte stad. Hoewel het de hoofdstad is van een klein landje heeft het toch echte internationale allure. De stad is in omvang en inwonersaantal niet heel erg groot, zeker niet voor een hoofdstad. Dit wil niet zeggen dat er niets te beleven is. De stad is klein en compact, maar vol leven zonder de jachtige drukte van sommige andere Europese hoofdsteden. Omdat de stad niet al te groot is kun je vrij gemakkelijk alle bezienswaardigheden en musea van de stad te voet of op de fiets bezoeken. Er zijn in Luxemburg stad meer dan genoeg bezienswaardigheden te vinden om je enkele dagen bezig te houden. Het historische centrum van Luxemburg is sinds 1994 UNESCO-wereldcultuurerfgoed. Wandel langs de Corniche – het ‘mooiste balkon van Europa’ – en geniet van het grandioze uitzicht. Bezichtig de romantische stadswijk Grund of de kazematten, stenen getuigen van Luxemburgs verleden als uit rotsen gehouwen vesting. Of slenter eens ontspannen langs de steegjes met sierplaveisel in het historische stadscentrum. Combineer dit met de uitstekende restaurants in de stad en je hebt een heerlijke bestemming voor een stedentrip.
Wist u dat?! Het openbaar vervoer in Luxemburg gratis is!

Reisprogramma

08.15 uur    
Uw gastvrije chauffeurs staan voor u gereed met een comfortabele touringcar in Almkerk. Uw heeft de gelegenheid om de bagage in te laden en in te stappen in de touringcar.

08.30 uur    
Uw gastvrije chauffeur verwelkomt iedereen en informeert u over het comfort van de touringcar. We rijden volgens de rij- en rusttijdenwet en zullen daarom tussendoor wellicht een stop maken. Onderweg geniet u van koffie/thee met een vers gevulde koek. 

11.45 uur     
U maakt een stop om heerlijk te lunchen bij Cool Corner in Dinant.

13.30 uur     
Einde lunch, u vervolgt de weg naar Luxemburg. 

15.30 uur    
Aankomst in Luxemburg, waar we gezamenlijk aankomen in het hotel. U kunt direct inchecken en u heeft de middag ter vrije besteding.

 

In de ochtend kunt u genieten van een heerlijk ontbijt in het hotel vanaf 06.00 uur tot 10.00 uur 

09.15 uur     
U mag plaatsnemen in de touringcar.

09.30 uur     
U start met een panoramatour met gids en stapt vervolgens in het centrum uit om hier de tour te vervolgen te voet samen met de gids. 

12.00 uur    
Einde stadswandeling, u heeft de dag vrij te besteden. 


 

In de ochtend kunt u genieten van een heerlijk ontbijt in het hotel vanaf 06.00 uur tot 11.00 uur. Uitchecken tot 11:00 uur. U kunt uw bagage in een aparte ruimte plaatsen, om vervolgens nog in de ochtend te genieten van Luxemburg.

13.45 uur    
We verzamelen bij het hotel waar de touringcars en uw chauffeurs klaarstaan, zodat iedereen in kan stappen.

14.00 uur    
Wanneer iedereen ingestapt is, vertrekken we huiswaarts richting Dordrecht.
Ook nu zullen wij rekening moeten houden met de rust- en rijtijdenwet en om deze reden zullen we een stop maken. 

18.00 uur     
U maakt een stop bij restaurant Kruidenlucht voor een afsluitend diner. U geniet van een diner. Daarnaast ontvangt u 2 consumptie munten. overige dranken kunt u op eigen gelegenheid bestellen. 

20.00 uur     
U vertrek vanaf het restaurant huiswaarts. 

21.30 uur    
Bij thuiskomst in Almkerk neemt uw chauffeur afscheid van uw gezelschap.
Wij hopen dat u genoten heeft van deze personeelsreis!